Kajakiem przez Świnoujście

Użytkownicy kajaków mają na wodach wokół wysp Uznam i Wolin oraz pozostałych 42 świnoujskich kęp, swoje prawdziwe eldorado.

Bardzo ciekawy wydaje się Szlak Kajakowy 44 Wysp (30 km), który bierze swój początek przy Ośrodku Wypoczynkowo-Wędkarskim „Marina-Karsibór” w Karsiborze (ul. 1 maja 5A). Wiedzie m.in. przez wody Zatoki Mulnik, Młyńskiej Toni, mija brzegi Karsiborskiej Kępy.

Inny szlak Wzdłuż Brzegów Wyspy Wolin (60 km) także bierze swój początek przy ośrodku „Marina-Karsibór” i prowadzi m.in. przez wyspy sitowia u podnóży porośniętych bukami wzgórz w Wolińskim Parku Narodowym, rzekę Dziwną, Zalew Kamieński i Zatokę Wrzosowską.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Świnoujście to prawdziwe eldorado dla użytkowników kajaków. Miłośnicy kajakarstwa, którzy mieli już okazję zapoznać się z miejscowymi szlakami wodnymi, z pewnością o tym zaświadczą. Warte uwagi są np. Szlak Kajakowy 44 Wysp (30 km) oraz Szlak Wzdłuż Brzegów Wyspy Wolin (60 km). Oba zaczynają się przy Ośrodku Wypoczynkowo-Wędkarskim „Marina-Karsibór” w Karsiborze.

Kajakiem przez Świnoujście adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kajakiem przez Świnoujście, zobacz gdzie w Międzywodziu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kajakiem przez Świnoujście.
  • 72-600 Świnoujście
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kajakiem przez Świnoujście opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij