Muzeum Figur Woskowych

W Międzyzdrojach mieści się również znany GABINET FIGUR WOSKOWYCH. Jest to jeden z większych tego typu obiektów w Polsce. Podczas wizyty możemy obejrzeć w skali 1:1 realistyczne odwzorowania sławnych ludzi ze świata: polityki, kina, muzyki, sportu czy też filmów, a nawet bajek. Dodatkowym atutem jest fakt, że w cenie biletu możemy bezpłatnie robić pamiątkowe zdjęcia.

Jeśli nie macie więc ciekawych zdjęć z wakacji, którymi można by pochwalić się np. na facebook'u, czemu by nie zrobić sobie zdjęcia z Angeliną Jolie, lub kapitanem Sparrow'em ?

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Ceny biletów:

normalny - 15 zł

ulgowy - 12 zł

grupowy dla dzieci - 10 zł 

grupowy dla dorosłych - 12 zł


Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Muzeum Figur Woskowych to niepowtarzalna galeria osobistości - a konkretniej ich wiernie odwzorowanych modeli. Potężni politycy, artyści, gwiazdy kina i estrady, bohaterowie bajek czy filmów… A wszyscy jak żywi, dostępni na wyciągnięcie ręki. W sumie ponad 100 postaci. Ważna wiadomość jest taka, że wszelkie zdjęcia i “selfie” można pstrykać bez dodatkowych opłat.

Firma KM Studio może sfilmować warte uwiecznienia Muzeum Figur Woskowych filmy reklamowe Wrocław

Muzeum Figur Woskowych adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Muzeum Figur Woskowych, zobacz gdzie w Międzywodziu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Muzeum Figur Woskowych.
Ceny biletów / cennik wejść do Muzeum Figur Woskowych. Redakcja serwisu www.xn--midzywodzie-srb.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 12 zł
    Muzeum Figur Woskowych cena biletu ulgowego: 12 zł
  • 15 zł
    Muzeum Figur Woskowych cena biletu normalnego: 15 zł
  • Grupowy 10-12
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Muzeum Figur Woskowych opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij