Plaża w Międzywodziu

Czasy się zmieniły, wymagania wczasowiczów wzrosły, lecz bez szerokiej i długiej plaży, przecież by się nie obeszło, w nadmorskim kurorcie być musi. Z drobnym jak ziarenka maku piaskiem, z muszelkami wyrzucanymi na brzeg przez fale.

Międzywodzie nie może się jej powstydzić, choć niektórym przeszkadza, że strzeżona jest jedynie na krótkim odcinku. Od wschodu ogranicza ją ujście rzeki Dziwny do Bałtyku, od zachodu można by nią przespacerować do Międzyzdrojów.

W pobliżu głównego na nią wejścia znajduje się ciągle rozbudowywany kompleks dyskotekowo-barowy ze szklanym wiatrochronem umożliwiającym podziwianie morza nawet w pochmurne, sztormowe dni. Spośród kilku zejść na plażę, dwa dostosowane są dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich - przy ul. Zwycięstwa (delikatny, kręty zjazd) i ul. Plażowej (prosta "pochylnia").

Tekst: Sandra Nejranowska-Białka

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Plaża w Międzywodziu warta uwiecznienia na wideo - świetnie to zrobi firma KM Studio kamerzysta Wrocław

Plaża w Międzywodziu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża w Międzywodziu, zobacz gdzie w Międzywodziu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża w Międzywodziu.
  • 72-415 Międzywodzie
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża w Międzywodziu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij