Rejsy drakkarem

Wakacje sprzyjają przygodom. A niewiele rzeczy może się równać z uczestnictwem w wyprawie wojennej wikingów. Taką można zorganizować w czasie wakacji w Międzyzdrojach. No, właściwie to jej fragment, a mianowicie - pełnomorski rejs statkiem wycieczkowym, pieczołowicie wystylizowanym na tradycyjny nordycki drakkar.

“Viking III” zwraca uwagę przede wszystkim pełnym detali łbem morskiego potwora oraz szeregami barwnych tarcz na obu burtach. Pokład okrętu to również doskonałe miejsce do zorganizowania imprezy okolicznościowej - jarl zadba o muzykę i stosowne napitki.

Okręt “Viking III” przy korzystnej pogodzie cumuje na krańcu mola w Międzyzdrojach. Rejsy po pełnym morzu trwają mniej więcej 45 minut. Kiedy fale są wyjątkowo gwałtowne, wycieczkowiec dalej wypływa w rejsy - tyle że z zupełnie innego miejsca. W czasie sztormów statek pozostaje w głównej bazie w Świnoujściu i pływa po tamtejszym porcie, rzece, kanałach czy Zalewie Szczecińskim.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Ciekawa alternatywa dla rejsów wycieczkowych typowymi statkami turystycznymi. Rzecz jasna “Viking III” w Międzyzdrojach nie jest drakkarem od rufy po dziób, a jedynie szczegółowo wystylizowaną łodzią silnikową. Co nie zmienia faktu, że w trakcie podróży po Bałtyku pasażerowie mogą poczuć się niczym wojownicy wikingów na zamorskiej wyprawie wojennej.

Rejsy drakkarem adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy drakkarem, zobacz gdzie w Międzywodziu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy drakkarem.
Ceny biletów / cennik wejść do Rejsy drakkarem. Redakcja serwisu www.xn--midzywodzie-srb.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 25 zł
    Rejsy drakkarem cena biletu normalnego: od 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy drakkarem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij