Sporty Wodne

Nawet najdrobniejszy, najczystszy plażowy piasek zaczyna kiedyś nieznośnie parzyć, świeża ryba, pizza i deser z lodów w końcu się przejadają, interesująca przez kilka pierwszych dni pobytu, nadmorska promenada zaczyna okropnie nużyć. A przecież miało być tak pięknie! Ciekawie i wesoło!

Hola! Dosyć marudzenia! Nie warto go w Międzywodziu uskuteczniać, bo jest tu sporo możliwości spędzenia aktywnego wypoczynku, który wydaje się nie tylko tarczą na wakacyjny spleen, ale i najlepszym straszakiem na wszystkie choroby. A kto nie chce wracać z urlopu zdrowy i lżejszy o zbędne kilogramy

W miejscowości znajduje się wypożyczalnia skuterów wodnych oraz rowerów. Bardzo dobrym miejscem do uprawiania sportów wodnych, w tym m.in. żeglarstwa i windsurfingu jest nie tylko morze, ale także Zalew Kamieński.


NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Międzywodzie może się poszczycić doskonałymi warunkami do uprawiania wszelkich odmian żeglarstwa, windsurfingu i innych konkurencji rozgrywanych na morskich i innych akwenach. Bałtyk, Zalew Kamieński, jeziora Pojezierza Wolińskiego… Rzecz jasna w miejscowości nie brakuje stosownych szkółek, instruktorów oraz wypożyczalni z niezbędnymi sprzętami i akcesoriami.

KM Studio potrafi wspaniale utrwalić na wideo Sporty Wodne filmy reklamowe Wrocław

Sporty Wodne adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Sporty Wodne, zobacz gdzie w Międzywodziu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Sporty Wodne.
  • 72-415 Międzywodzie
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Sporty Wodne opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij