Trasy Rowerowe

Na rowerową przejażdżkę w Międzywodziu, można wybrać się ścieżkami prowadzącymi przez ciągnące się wzdłuż wydm lasy lub czerwonym szlakiem turystycznym, wiodącym na wschód od Międzywodzia ku bagnistym zakolom leśnego Jeziora Martwa Dziwna. Znaczną częścią owego szlaku wiedzie turystyczna trasa do pobliskiego Dziwnowa.

Tutejsze nadmorskie tereny szczególnie sprzyjają turystyce rowerowej - płaskie ukształtowanie terenu, pachnące lasy, ścieżki i szlaki rowerowe, wypożyczalnie rowerów - wszystko na miejscu! A wartością dodaną będzie podziwianie pięknych, nadbałtyckich krajobrazów i oddychanie świeżym, pełnym jodu powietrzem.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Trasy Rowerowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasy Rowerowe, zobacz gdzie w Międzywodziu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasy Rowerowe.
  • 72-415 Międzywodzie
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasy Rowerowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij